Вилочний навантажувач

погрузчик12 погрузчикДля автоматизації роботи на виробничо-технічній базі нашої компанії, реалізації масштабних проектів та всебічного розвитку виробництва і підвищення продуктивності праці керівництвом ТОВ «НВК»Союзцветметавтоматика» було прийнято рішення придбати вилочний навантажуважувач.

Тепер у нас є ще один надійний помічник!

Датчики магнітогерконові серії ДПМГ-2 (U)

Партія Датчиків магнітогерконових серії ДПМГ-2 (U) відвантажена для потреб ПАТ «Укртехприлад торгівельний дім».
дпмгдпмг2 дпмг3Хочемо вас повідомити про подорожчання данного товару!

Всі бажаючі можуть замовити та забронювати Датчики магнітогерконові серії ДПМГ-2-40 (U), ДПМГ-2-100 (U), ДПМГ-2-200 (U) по старій ціні, при умові передплати 50%. Пропозиція діє до 19 квітня!

За детальною інформвцією звертайтеся до наших спеціалістів 066-180-67-89 або 067-556-83-03.

Зтирач вібраційний ІВ-3м і Дробарка щекова ЩД-15 для одного із підприємств Метінвестхолдингу

Наші фахівці виготовили і відвантажили Зтирач вібраційний ІВ-3м і Дробарку щокову ЩД-15 для одного з підприємств Метінвестхолдингу.

изображение_viber_2021-03-10_18-43-40Дякуємо нашим партнерам за довіру та плідну співпрацю!

Н.М. в центре виза

Виставка дитячих малюнків до Дня Визволення Кривого Рогу у центрі «ВІЗА»

У  Центрі «ВІЗА» оновлено виставку дитячих малюнків до Дня Визволення Кривого Рогу.

Наш директор Гайдукевич Микола Михайлович не залишається осторонь таких важливих подій для нашого міста і завжди цікавиться творчістю нашого підростаючого покоління!

Дякуємо ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРВТИВНИХ ПОСЛУГ «ВІЗА» за збереження традицій, вшанування пам’яті та залучення дітлахів, які навчаються у художніх гуртках та школах Кривого Рогу, до таких важливих подій нашого міста.

ferrexpo_ukrainian_home-300x179

Втілення проектних робіт для ВАТ «Полтавський ГЗК» ДОФ. «Будівництво ділянок №1 та №2 на ОПУ-4 і ОПУ-2. Автоматизована система відбору і доставки проб.»

У 2015 році спеціалісти ТОВ «НПК «Союзцветметавтоматика» виконали проектні роботи для ВАТ «Полтавський ГЗК» ДОФ. «Будівництво ділянок №1 та №2 на ОПУ-4 і ОПУ-2. Автоматизована система відбору і доставки проб.»

Нарешті в січні 2021 року проект отримав нове життя!

У цьому році ми починаємо запроваджувати автоматизовану систему відбору і доставки проб, як мінімум, на одній точці відбору.