ТОВ «НВК «СОЮЗЦВЕТМЕТАВТОМАТИКА»

ТОВ «НВК «Союзцветметавтматика» (м. Кривий Ріг, Україна) – це великий науково-виробничий комплекс, який оснащений сучасним обладнанням, приладами та засобами обчислювальної техніки, що має висококваліфікованих спеціалістів, власну виробничу, наукову та експериментальну базу.

Понад 50 років наше підприємство займається впровадженням та розробкою складних автоматизованих систем управління у різних галузях промисловості, здійснюючи введення систем «під ключ», їх сервісне обслуговування та постачання запасних частин.

Понад 40 наших розробок виконано на рівні міжнародних стандартів та захищено патентами, 26 наших виробів нагороджено Дипломами Українських та міжнародних виставок. Системи та прилади нашої організації успішно працюють у низці провідних країн світової співдружності — Індії, Єгипту, Фінляндії, Югославії, Кубі, Монголії, Болгарії, Румунії, Туреччини та ін. »(США), Трей ГмбХ (ФРН), «Оутокумпу» (Фінляндія), та ін.

Ознайомившись із Каталогом нашого підприємства, легко помітити, що одночасно з представленими складними спеціалізованими технічними комплексами та системами управління, що працюють в умовах хімічного, гірничого, металургійного та інших виробництв (абразивні хімічно активні середовища та процеси, високотемпературні), де міститься інформація про надійні та прості прилади для керування агрегатами для широкого застосування та технологічними процесами, в інших галузях промисловості.

Організація реалізує проектну прив’язку апаратури за заявками замовника та доукомплектування комплексних заявок апаратурою автоматизації інших фірм.

На всі вироби, наведені в Каталозі, підприємство гарантує надання послуг з навчання фахівців замовника методам налагодження та сервісу, постачання запасних частин на весь термін служби обладнання.