Опис проекту

Клієнт:   «Північного гірничо-збагачувального комбінату» “ПівнГЗК”  Україна
Розташування:   Україна, м. Кривий Ріг
Рік закінчення:   2014
Головний підрядник:               ТОВ “НВК “СОЮЗЦВЕТМЕТАВТОМАТИКА”

Вимірювання наростаючим підсумком маси сипких і шматкових матеріалів, що транспортуються стрічковими конвеєрами в безперервно діючі технологічні агрегати (млини, печі тощо), а також поточної продуктивності конвеєра

Функціонування

Ваги можуть бути використані в металургійній, хімічній, будівельній та ін. галузях промисловості. У роботі ваг застосовується обробка сигналів тензодатчиків і датчика швидкості стрічки, що використовуються для визначення поточної продуктивності та кількості матеріалу, наростаючим підсумком.

Принцип дії:
У роботі ваг використано перетворення сигналів тензодатчиків і датчика швидкості стрічки та формування сигналу про поточну продуктивність, кількість матеріалу, що пройшов через ваги наростаючим підсумком. Перетворення та формування сигналів здійснюються мікроконтролером БОС-2.

Використання спільно з вагами – пристрої калібрувального КК – 1. Це найбільш наближений до перевірки (калібрування реальним сипучим матеріалом) спосіб імітації потоку сипучого матеріалу. Застосовується в тих випадках, коли немає можливості переважання матеріалу на статичних терезах з отриманням достовірної інформації про результат переваги. Перетворення та формування сигналів здійснюються мікроконтролером БОС-2.