Опис проекту

Клієнт:  ВАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”
Розташування: Україна, Кривий Ріг
Рік закінчення:   2013
Головний підрядник:               ТОВ “НВК “СОЮЗЦВЕТМЕТАВТОМАТИКА”

Для управління виробничими процесами у багатьох галузях промисловості велике значення має вимір гранулометричного складу твердої пульпи в потоці. Однак приладів типу гранулометрів, що використовуються в системах автоматичного контролю та керування порівняно небагато.

Установка «ПІК-074П» призначена для безперервного автоматичного контролю гранулометричного складу пульпоподібних та сухих продуктів процесів подрібнення та класифікації, що транспортуються трубопроводами (жолобами) у пульподілителях та ємностях, без відбору проб, безпосередньо в потоці та забезпечує безперервне визначення та відображення на дисплеї змісту контрольних класів крупності частинок у пульпі, видачу стандартного сигналу на регулюючі пристрої та передачу даних каналами зв’язку.
Не має аналогів у світі.

Область застосування
Гранулометр «ПІК-074П» використовується в процесі мокрого або сухого подрібнення в галузі збагачення корисних копалин, у гірничо-хімічній, абразивній, будівельній та інших галузях промисловості.

Переваги та переваги

Принцип дії
Принцип роботи гранулометра «ПІК-074П» заснований на щомиті вимірюванні лінійних розмірів великих частинок у потоці пульпи методом обмацування та розрахунку процентного класу крупності частинок за заданим алгоритмом.

Гранулометр «ПІК-074П» складається з:

  • датчика крупності ДКП-04, який забезпечує вимірювання лінійних розмірів частинок і встановлюється безпосередньо в потоці пульпи (у трубопроводі, жолобах, розподільчих коробках тощо);
  • шафи управління з мікропроцесорним перетворювачем МІП-3, що встановлюється не далі 10м від датчика крупності ДКП-04 і забезпечує розрахунок заданих класів крупності (не більше 2-х), виведення інформації на дисплей та передачу результатів вимірювань по каналах зв’язку, безперервне визначення та відображення на цифровому дисплеї величини процентного вмісту контрольних класів крупності частинок у пульпі.

Вартості та переваги
Дозволяє проводити вимірювання крупності частинок пульпи без додаткових пробовідбірних та пробопідготовчих пристроїв, а також спеціально обладнаного місця для розміщення гранулометра та відведення з нього пульпи.

Гранулометр «ПІК-074П» забезпечує:

  • можливість перегляду на дисплеї виміряних та обчислених значень;
  • видача стандартного сигналу на регулюючі пристрої;
  • передачу даних каналами зв’язку;
  • встановлення режимів роботи, вибір діапазонів, введення коефіцієнтів калібрування та налаштування за допомогою цифрової клавіатури;
  • на показання вимірювань не впливають бульбашки повітря, включення магнітних фракцій, зміни щільності пульпи та температури.